Çok sürükleyici ve kişilikli bir ‘öykü’

Paylaş

Geçtiğimiz günlerde “Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkan ilk ve tek Türk” manşetleriyle adını duyuran genç model Öykü Baştaş’ın (20) şimdi de ünlü ABD’li şarkıcı Fergie’nin yeni klibinde rol aldığı ortaya çıktı.

Yönetmenliğini Senio Zapruder’in casting’ini Evelien Joos’un üstlendiği ‘Redrum’ ismini taşıyan şarkının videosunda Fergie’ye birkaç seçilmiş model eşlik ediyor. Onlardan biri ise Öykü, bakalım bulabilecek misiniz?

Klip 13 Ekim 2017’de ‘FergieVEVO’ kanalından yayınlandı.

Amerikalı bir ajans tarafından Instagram’da keşfedilerek modanın kalbine geçiş yapan Öykü Baştaş, modellikte sosyal medyanın oldukça önem kazandığını belirtiyor. Sosyal medyadaki popülerliğin modellerin ne kadar iş alacağını belirlediğini ise özellikle ekliyor. Sadece Milano değil Paris Moda Haftası’nda da defileye çıkan Öykü’nün sıradaki hedefi New York Moda Haftası.

1.77 cm boyunda, 50 kg ağırlığında olan model Paris, Milano ve Türkiye’de üç ayrı ajansla çalışıyor.

Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi olan Öykü, moda kariyeri ile okulu birlikte yürütmeyi hedefliyor.

Sıra dışı güzelliği kadar sosyal medyada verdiği cool ve kişilikli tepkileriyle de alkış ve hayranlık  toplayan Öykü Baştaş, uzun zamandır medyada rastladığımız en sahici ve orijinal karakterlerden biri. Üstelik Öykü daha yeni başladı, bakalım olaylar nerelere tırmanacak… Heyecanla takipteyim!

Daha fazla bilgi için: Instagram

Paylaş