Hemen takip etmelik 5 Instagram

Paylaş

#1 YEMEK

Pizzayı, makarnayı, peynir çeşitlerini, Türk kahvesini, sağlıklı Akdeniz mutfağını ve ruhunu, kısacası hayatı seviyorsanız, mükemmel Türkçe konuşup yazan İtalyan şef Geovani’yi takip edebilirsiniz. Birbirinden leziz tariflerine, sunumlarına ve tatlı diline bayılacaksınız. En önemlisi de mutfağa girmeye can atacaksınız!

#2 STİL & MODA

Modayı ve patili dostlarımızı seviyorsanız Iggy Joey’yi mutlaka tanıyor olmalısınız. Yoksa, aman Allahım, eğer tanımıyorsanız gerçekten çok şey kaçırıyorsunuz. Geyik ve kanguru arası sempati şampiyonu görünümüyle herkesi kendine hayran bırakan bu tatlı kuçu, incilere ve fularlara bayılıyor ve çook tarz kombinler yapıyor. Evet evet, o gerçek bir stil ikonu, ikoncan hatta! Şimdilerde acayip popüler olduğuna bakmayın, ben neredeyse ilk günden beri takipteyim, hiç bozmadı kendini. Hep stil, hep şık, hep dost canlısı.

#3 DEKORASYON

Ev dekorasyonu sizin için bir ihtiyaçtan çok bir zevk, bir terapi yöntemiyse eğer, Apartment Therapy adresini takibe almanız tam isabet olur. Birçok şehirden, farklı karakterlerde, yaşanılır ve yaşamak için can atılır iç mekan alternatifleri paylaşan bu adres size verdiği ilhamlarla hayatınızı baştan aşağı yenilemenize sebep olabilir. Hatta en iyisi bu adresi incelemeden ev döşemeyin. Hemen girin, modern ve yaratıcı tarzınızı ortaya çıkarmaya başlayın…

#4 SANAT

Çevrenizde ya da ekranı kaydırırken güzel ve estetik şeyler görmek sizin için nefes almak kadar doğal ve vazgeçilmez bir ihtiyaçsa eğer, İsrailli sanatçı Julie Filipenko’yu takip listenize ekleyebilirsiniz. Ne de olsa Instagram’ın en güzel yanı: kendi kişisel sanat galerinizi oluşturabilmeniz ve her an sizi yükseltecek renkler, desenler ve sürpriz güzelliklerle baş başa kalabilmeniz.

#5 SİNEMATİK SANAT

Sinemayı ve güzel sanatları sevenlere torpil yaparak bir sanat hesabı daha alıyoruz listeye. Ressam Çağatay Odabaş’ın galerisi sinema yıldızlarını ve sanatını olağanüstü bir şekilde bir araya getiren işlerle dolu. Güncel sanatın parlayan yıldızlarından olan Odabaş, özel tekniği ve yürekleri hop ettiren tercihleriyle sanatsever ünlülerin radarına çoktan girdi. Hiç durmayın, hemen like’lamaya başlayın.

 

Paylaş